Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Ratai
WooD
Mantas parašė:

WooD parašė:

pas mane gale 9.5 Smile
ET42


O darei kažką extraordinary, kad sukištum po arkom? Su kokio pločio gumom ratai?


Pradžioj padangos buvo 245/45 - teko pavalcuoti užlenkimo kraštuką, nupjauti buferio užlenkimo kraštelį (man rodos pas tave mačiau irgi taip padaryta) ir kažkiek užlenkti tą vietą kur varžtukas prisuka buferio kampą po sparnu.

Prieš HK track day susidėjau į galą 255/45... dar valcavau kantuką, maniau užteks, bet kur tau... nenorėjau valcuoti tiek, kad pati arka imtu pūstis (kažkiek pasipūtus, bet taip labai tvarkingai, kas nežino, nelabai ir supras, kad ne gamykliška linija šiek tiek Smile ) - nes nenoriu imtis tokių priemonių, kad nebūtų galima grįžti prie stock išvaizdos. Po trumpo pasivažinėjimo padanga nudrožė buferio užlenkimo kantelį dar daugiau (nors jau buvo ten nupjauta), teko papjaustyt dar kažkiek, bet čia tik kosmetika -dar gerai siekė tą visą metalinį kampą kur varžtas laiko buferį, o užlenkti daugiau nebėra kaip. Naktį prieš trakcday jau buvau panikoj, kad nepavažiuoisu kačergoj, tai pasinaudojau dviem įrankiais -domkratu ir guminiu plaktuku Smile naudojant svertų sistemą iš tų dviejų įrankių pavyko kažkiek visą tą sparno kampą pastumti į išorę. Jėgos reikėjo daug - net sulūžo plaktukas. Kitą dieną kačergoj išbandžiau -viskas puikiai pavyko (tik dar buferio kantuką reikia šiek tiek nupjauti), o kad kažkas tokio daryta neįmanoma pasakyti -labai patenkintas rezultatu Smile
 
Polunosznik
Spejau pries meet'a pasipuosti AP2 ratais! Smile

Suvokiau, koks neikainojamas dalykas tai yra isvaizdos ir performanso atzvilgiu, norint islaikyti masina labiau stock, nevalcuoti ir t.t.. Smile

Speju, jei daryciau 1 colio dropa, tarkuoti neturetu su siais ratais? Smile
 
Karlos
Saunu, OEM ratai atrodo gerai.
Su OEM ratais nebus problem suzeminus.
S2000 03' black
S2000 02' silver
CRX i-VT 91' blue pearl
CRX 1.6i-16 88' white
 
Tadzikis
Karlos parašė:

Saunu, OEM ratai atrodo gerai.
Su OEM ratais nebus problem suzeminus.

Priklauso kiek to dropo, ir koks krūvis.
Va pas mane, kas vyksta:
s26.postimg.org/yeln18z2d/20160710_152916.jpg
s26.postimg.org/aow7ck0p1/20160710_152919.jpg
 
Karlos
Juk tai normal ir nepriklauso nuo ratu isnesimo (ET).
Priezastis - perdaug suzemintas automobilis, perminksta pakaba.
Pasekmes - suestas posparnis is vidaus.

ps: gerai kad dar neisrove posparnio vaziuojant posukyje...

www.s2000.lt/images/headers/img6.jpg
S2000 03' black
S2000 02' silver
CRX i-VT 91' blue pearl
CRX 1.6i-16 88' white
 
Tadzikis
Karlos parašė:

Juk tai normal ir nepriklauso nuo ratu isnesimo (ET).
Priezastis - perdaug suzemintas automobilis, perminksta pakaba.
Pasekmes - suestas posparnis is vidaus.

ps: gerai kad dar neisrove posparnio vaziuojant posukyje...

www.s2000.lt/images/headers/img6.jpg


Tai va rezgiu įdėją spyruoklę paspaust, kad kietesnė vežiuoklė būtų.
Aukščio nekeisiu, iš principo Grin
 
nuno
mano AP1 su AP2 ratais ir kazkokiom HKS spyruoklem. Kiek dropina tiksliai nezinau - internetai raso apie 25-30mm. Su tokiu setup'u arkos ir posparniai sveiki tik man asmeniskai tos HKS spyruokles per minkstos - stock FN2 CTR kieciau vaziuoja.
Honda DNA
red S2000 + red TypeR
 
Polunosznik
Klausimas eismo dalyviams apie padangu greicio indeksus..

Ta pati padanga, yra su indeksu V (240km/h), su W (270km/h) ir su Y (300km/h), kaina vienoda.

Klausimo esme zinovams - ar didesnis greicio indeksas yra tik i nauda, nors masina tiek ir nevaziuoja (pvz padanga buna sustiprinta), ar visgi tai gali ir pakenkti valdomumui/komfortui (pvz Y indeksas ant S2K)?
 
nuno
Kazin, ar rasi tokia info - viskas priklauso nuo konkretaus gamintojo, modelio ir t.t. Kiek esu skaites, teoriskai greitesnio indekso padanga gali buti "tvirtesnes" konstrukcijos, bet indeksai dalinami po testu laboratorijose, tai klausimas, kiek tai siejasi ir itakoja realu vazinejima.
Honda DNA
red S2000 + red TypeR
 
Polunosznik
Kiek pats pasidomejau savo klausimu, atrodo greicio indeksas labiau susijes su gumos temperaturomis prie skirtingu greiciu, o padangos sustiprinima nurodo visai kitas indeksas XL, arba Reinforced, arba Extra Load.
 
nuno
Kalba eina ne apie papildoma susitiprinima
Honda DNA
red S2000 + red TypeR
 
Aras
http://allegro.pl...19495.html
 
Tadzikis
Skonio reikalas, bet mano akim dizainas nekažką.
 
Karlos
Ratai grazus, bet ET47 18x8,5 galiniams mazoka.
Reiktu bent ET55.


S2000 03' black
S2000 02' silver
CRX i-VT 91' blue pearl
CRX 1.6i-16 88' white
 
Tadzikis
Pas man ET50 9j su Federal RS-R 255/40/17 telpa gale nelenkus arkos, reik pripjaut bamperio laikiklį ir bamperį.
Aišku išvirtimas -3
 
Karlos
Pamiršai paminėti, užvalcavus(užlenkus) sparnų kraštus ir nupjovus sparno tvirtinimo kilpa ir bamperio kraštą...
S2000 03' black
S2000 02' silver
CRX i-VT 91' blue pearl
CRX 1.6i-16 88' white
 
Tadzikis
Karlos parašė:

Pamiršai paminėti, užvalcavus(užlenkus) sparnų kraštus ir nupjovus sparno tvirtinimo kilpa ir bamperio kraštą...

nepamiršau Grin
juk parašiau, kad arka gale nelenkta, tik nupjautas bamperio laikiklio gabalas ir bamperis truputį paplonintas Smile
 
Aras
Gal kažkas ieškosi R18 ir nori atsikratyt įdomesniais R17


https://www.jdmdistro.com/shop/wheels/rays-volk-racing-vr-g2/
 
MB23
Sveiki, reikia patarimo. Įsigijau S2000 jau su tokiais ratais: priekis – 225/45R17 8,0“ galas – 255/40R17 9,5“. Natūralu, kad galiniai ratai siekia arkas. Ratlankiai man asmeniškai visai neblogi, tad klausimas, jei ant tokio ratlankio montuoti 235/40R17 (pagal įvairias skaičiuokles būtent ant 9.5" minimalaus pločio padanga ir yra 235), dvejoju dėl viso rato vaizdo, gal kažkas esat kažką panašaus turėję/matę? Pačiam automobiliui nelabai linkęs kažką burti, kad būtinai sutilpti su esamai ratais. Ačiū
 
Karlos
Padangų gamintojai rašo, kad 235/40R17,18,19 maunasi ant 8J 81/2J 9J 91/2J ratlankio. Vaizdas, skonio reikalas. Man labiau patiktų 255 padangos plotis, o 265 būtų pats tas.
Dar priklauso nuo gamintojų realių padangų pločių. Noriu pasakyti, kad 235 pločio padanga gali būti siauresnė arba platesnė už kito gamintojo 235...

Pvz: tyrestretch.com/9.5-235-40-R18/9.5-235-40-R18-Falken-3.jpg
Redagavo Karlos 2020.06.26 05:57
S2000 03' black
S2000 02' silver
CRX i-VT 91' blue pearl
CRX 1.6i-16 88' white
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
S2000.lt E-Paštas
Facebook

Vieša apklausa
Kokios spalvos S2000 Jums labiausiai patinka?

Juoda

Balta

Sidabrinė

Geltona

Mėlyna

Raudona

Kita