Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Transmisija
TaT
Sveiki,

Kadangi su pavaru dezem jau pavargau gyvenime kovot ir jas nuiminet tai klausimas pries nuemant susirinkti informacijai. Kas gali buti:

Atleidinejant sankaba ties "kibimo" riba kartais atsiranda trinties garsas. Ir tai buna - nebuna, kaip uzeina.
Sankabos nevelia. Sustojus kartais ir uzgesinus masina, uzvedus neina ijungti begio, bandant ijungti per jega masina siek tiek juda bandant "grusti". Jei isijungia, vel viskas veikia ir vel kelios dienos jokiu problemu ir jokiu tokiu bairiu kol vel uzeina.

Any ideas?
 
Tadzikis
Man irgi visokių fokusų būna (pvz užgesintai mašinai bėgį išimt, nesvarbu ar išspaudęs pedalą ar ne, kartais sunkiai jungias, kartais pedalas minkštas, kartais kietas), būna ir tavo variantas, dėl sunkaus bėgio įjungimo, tai tada kitus bėgius pamėtau ir leidžia pirmą įmest, bet nežinau, pats dėžę ir sankabą dėjau ir tikrai viską gerai padariau, todėl gyvenu taip kaip yra, nes nuėmus dėžę, aš nieko nepamatysiu... ( o ją nuimti hemarojus geras Grin).
 
TaT
jo. bet zinojimas kad savaitgali trackday'us ir jei neisijungs begio kai jo reikia nedziugina.. Smile
 
Tadzikis
Nu bet tik pirmo nejungia?
Ir įjungia. kai į kitus pajunginėji Smile

Na aš taip gyvenu nuo pradžios, ir sankabos visą komplektą pakeitęs, niekas nepakito Smile
 
Karlos
TaT parašė:

Sveiki,

Kadangi su pavaru dezem jau pavargau gyvenime kovot ir jas nuiminet tai klausimas pries nuemant susirinkti informacijai. Kas gali buti:

Atleidinejant sankaba ties "kibimo" riba kartais atsiranda trinties garsas. Ir tai buna - nebuna, kaip uzeina.
Sankabos nevelia. Sustojus kartais ir uzgesinus masina, uzvedus neina ijungti begio, bandant ijungti per jega masina siek tiek juda bandant "grusti". Jei isijungia, vel viskas veikia ir vel kelios dienos jokiu problemu ir jokiu tokiu bairiu kol vel uzeina.

Any ideas?


Dėl garsų reik žiūrėti kokia sankaba stovi. 00-01m OEM sankabos turėjo tokia problema.
Dėl pavarų sunkaus jungimo kaltas tepalas. Honda rekomenduoja pilti MTF trečios kartos(išbandyta, veikia kurkas geriau).
S2000 03' black
S2000 02' silver
CRX i-VT 91' blue pearl
CRX 1.6i-16 88' white
 
Mantas
Sankabos skystis pakeistas? Nes man pakeitus skystį dabar sankaba atsigavo normaliai. Prieš tai buvo minkštoka, ir bėgiai kartais sunkiau jungdavosi
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
S2000.lt E-Paštas
Facebook

Vieša apklausa
Kokios spalvos S2000 Jums labiausiai patinka?

Juoda

Balta

Sidabrinė

Geltona

Mėlyna

Raudona

Kita