Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Sankabos komplektas/smagratis
Montis
Sveiki, gal kam buvo tekę susidurti su naujos sankabos komplekto pirkimu kartu su smagračiu. Domintu kas tikrai būtu kokybiška su protingos kainos ir kokybės santykiu. Gal kas norėtu prisijungti tarkim perkant kartu ar daugiau komplektu?
 
mik
Turiu Tegiwa nuolaidas jai issirinkutum kazka is ten galeciau paderinti, taip pat galiu paziureti originaliu Honda daliu kainas.
http://www.tegiwa...train.html
Redagavo mik 2017.08.10 11:01
 
TaT
Siaip stipriai rekomenduociau pasiieskoti originalaus sankabos komplekto. Keiciau du aftermarket komplektus - nuo abieju buvo atsiradusi vibracija ir triuksmas salone. (OEM spyruokles dazniausiai buna minsktesnes nei aftermarket)
 
Montis
As del to ir noriu keisti, vaziuojant nuo 40km/h atleidus gazo pedala atsiranda bjauri vibracija. Ismynus sankaba dingsta, vaziuojan tolygiu greiciu ar greitejant nieko viskas kaip ir ok. Pas man ACT diskatorius, pries tai buvo ACT diskas, pakeiciau i koki tai pigesni diska problema ta pati... Vienintelis Eskes bugas kuris labai gadina vairavimo malonuma... Gal kas, kardanas ok, pusasasiai ok.
 
Tadzikis
Naudoju competition clutch - jokių garsų iš sankabos, su senu komplektu buvo, nepasakysiu, ar exedy buvo, ar act.
 
ShelmiZ
Sezono pabaigos proga neatlaike ir mano sankaba... Auto nejuda is vietos visai. Irgi reikia rekomendaciju koki sankabos komplekta geriausiai pirkti? Nes pagal lietuvoje siulomas AISIN, EXEDY, JAPPARTS, BLUE PRINTS kainas. Apie 350-500eu uz komplekta is EBAY galima kazka rimtesnio paimti. Kad ir ta pacia ACT firmos.... Taigi????? Pasidalinkite patirtimi savo... Del visu vibraciju ir garsu girdejau kad idealiausiai OEM diskelis. Bet norisi kad laikytu labiau nei OEM.

Ir kalbant apie smagracius... Kokie pliusai minusai lengvinto? Nes 90% kad man reikes ir ji keisti tai ka geriau rinktis OEM ar lengvinta?
 
Karlos
OEM komplektas.
S2000 03' black
S2000 02' silver
CRX i-VT 91' blue pearl
CRX 1.6i-16 88' white
 
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
S2000.lt E-Paštas
Facebook

Vieša apklausa
Kokios spalvos S2000 Jums labiausiai patinka?

Juoda

Balta

Sidabrinė

Geltona

Mėlyna

Raudona

Kita